Brzydula odcinek 74 online dating total free dating websites

Posted by / 28-Jul-2018 23:42

Brzydula odcinek 74 online dating

”), Agnieszka Zięba („Anna”), Andrzej Łańczot („Wyspa”) Zwyciężczyni: Beata Trawka; wyróżnieni: Agata Tymińska, Andrzej Łańczot Uczestnicy: Edyta Szubińska („Chłopiec z gitarą”), Izydor Miśta („Jutro będzie dobry dzień”), Tomasz Drążkowski („20 lat a może mniej”), Robert Kania („Gdzie szumiące topole”), Anna Serzycka („Zakochani są wśród nas”), Tomasz Stera („Autostop”), Jerzy Diatłowicki („Bądź dziewczyną z moich marzeń”), Barbara Szot („Malowana lala”), Jacek Pszczółka („Rudy rydz”) Zwycięzca: Tomasz Stera Uczestnicy: Elżbieta Małkiewicz („Wszystko za wszystko”), Jadwiga Baszyńska („Pytasz mnie co Ci dam”), Bartłomiej Zdanowicz („Bądź słoneczny”), Anna Ślęzak („Nasz codzienny ląd”), Adelajda Drążkowska („Mamy tylko siebie”), Piotr Łazarkiewicz („Dwa razy dwa”), zespół – Ewa Chmielewska, Danuta Lech, Piotr Baryliszyn, Piotr Kirstein („Walc z dobrego snu”), Iwona Drgas („Kiedy wiosna buchnie majem”), Marek Szmitka („Marzyciele”) Zwycięzca: Bartłomiej Zdanowicz; wyróżnienie: zespół – Ewa Chmielewska, Danuta Lech, Piotr Baryliszyn, Piotr Kirstein Uczestnicy: Jakub Monasterski („Szczęśliwej drogi już czas”), Lucyna Lubicz-Stefańska („Masz w oczach nieba dwa”), Dagmara Jóźwik („Odkryjemy miłość nieznaną”), Jadwiga Wojnowska („Być kobietą”), Viola Brzezińska („Jeszcze się tam żagiel bieli”), Maciej Molęda („Kulig”), Stanisława Koksa („Wiosna”), Mariusz Arkitek („Dni, których nie znamy”), Barbara Wysocka i Gabriela Dworakowska („Będziesz moją panią”)Uczestnicy: Joanna Sitko („Cisza”), Artur Grabowski („Jest taki samotny dom”), Joanna Ziaja („Cały mój zgiełk”), Long Than Do („Malowana lala”), Tomasz Stera („Autostop”), Ewa Gil („U stóp szklanych gór”), Anna Przędzak („Biała armia”) Zwyciężczyni: Viola Brzezińska („Biała flaga”), Andrzej Mordasiewicz („Tak, tak to ja”), Diana Białobłocka („Sexy doll”), Mirosław Berka („Telefony”), Agnieszka Gola („Obcy astronom”), Małgorzata Jędrzejewska („Nie pytaj o Polskę”) Zwyciężczyni: Diana Białobłocka Uczestnicy: Izabela Przybysz („Obok nas”), Barbara Draczkowska („Płonie stodoła”), Sylwia i Monika Balcerzak („Pod papugami”), Joanna Berner („Baw się w ciuciu-babkę”), Jarosław Królikowski („Czy mnie jeszcze pamiętasz”), Marta Smuk („Dziwny jest ten świat”), Andrzej Krawczuk („Wspomnienie”), Renata Kozoń („Domek bez adresu”), Daniel Jurkowski („Stoję w oknie”) Zwyciężczynie: Sylwia i Monika Balcerzak; wyróżnione: Izabela Przybysz, Marta Smuk, Renata Kozoń Uczestnicy: Beata Jupowicz-Józefowska („Pocałuj noc”), Waleria Molenda („Zanim zrozumiesz”), Małgorzata Owczarek („Zabij mnie”), Łukasz Piekarski („Tokyo”), Katarzyna Stankiewicz („Zamigotał świat”), Ryszard Popek („Bez”), Anita Jadacka („Piosenka księżycowa”), Monika Wasiak („Oszukam czas”) Zwyciężczynie: Katarzyna Stankiewicz i Anita Jadacka; wyróżniona: Małgorzata Owczarek Uczestnicy: Paweł Sakowski („Bo z dziewczynami”), Anna Świątczak („Pamiętasz, była jesień”), Stefan Rudecki („Moja miła, moja cicha, moja śliczna”), Magdalena Marczewska („Wspomnij mnie”), Anna Motyka („Jak to dziewczyna”), Małgorzata Bańkowska („Daj”), Katarzyna Bronarska („Już nigdy”), Sławomir Stępień („Cała sala śpiewa z nami”) Zwyciężczynie: Anna Świątczak i Anna Motyka Uczestnicy: Marta Bednarska („Dom w malwy malowany”), Judyta i Karol Zdziech („Pani Ty jesteś urocza”), Lech Szczeciński („Muzykalny zegar”), Beata Miziołek („Jak dobrze mieć sąsiada”), Paweł Cippert („To ziemia”), Angelika Stegemann i Agnieszka Radzewicz („Kapitańskie tango”), Marzena Korzonek („Kwiat jednej nocy”), Adam Dmoch („Tango zalotne przeleć mnie”), Małgorzata Łyko i Magda Brudzińska („Grajmy sobie w zielone”) Zwycięzcy: Paweł Cippert, Małgorzata Łyko i Magda Brudzińska („Niewiele ci mogę dać”), Paweł Tymiński („Wyspa, drzewo, zamek”), Iwona Mosakowska („Pepe wróć”), Piotr Kunkel („Nie płacz Ewka”), Aleksandra Miniewicz („Całkiem inny kraj”), Jerzy Lipnicki („Chcemy być sobą”), Julita Starbała („Kołysanka dla nieznajomego”), Maria Mączka („Autobiografia”), Aneta Grządziel („Ale wkoło jest wesoło”) Zwyciężczynie: Iwona Mosakowska i Julita Starbała Uczestnicy: Jagoda Kupcza („Wiatr kołysze gałązkami”), Sebastian Pawlak („Noce i dni”), Aleksandra Kur („To były piękne dni”), Marek Jóźwik („Orkiestry dęte”), Katarzyna Kasperska („Czekaj mnie, wypatruj mnie”), Eryk Szolc („O gwiazdo miłości”), Anna Misztal („Niech no tylko zakwitną jabłonie”), Barbara z Krakowa Uczestnicy: Dariusz Krzak („Gondolierzy znad Wisły”), Maria Niedźwiadek („Odpływają kawiarenki”), Tomasz Błasiak („Kocha się raz”), Sławomir Owczarski („Motylem jestem”), Daria Bielenin („Wymyśliłam cię”), Barbara Jura („Co mnie w tobie zachwyciło”), Jacek Lachowicz („Beatlemania story”), Marzena Skorupa („Sto lat czekam na twój list”) Zwycięzcy: Daria Bielenin, Jacek Lachowicz („Stan gotowości”), Małgorzata Godlewska („Przeżyj to sam”), Mirosław Łężak („Szklana pogoda”), Anna Kołodziejak („Droga pani z telewizji”), Katarzyna Woźniak („Nasz ostatni taniec”), Rafał Lenart („Taniec pingwina na szkle”), Arkadiusz Dziewulski („Mister of America”) Zwycięzcy: Kinga Włodarek i Arkadiusz Dziewulski; wyróżnieni: Małgorzata Godlewska, Mirosław Łężak Uczestnicy: Małgorzata Gańko („Wielka sława to żart”), Dariusz Szumkowski („Usta milczą, dusza śpiewa”), Swietłana Słota („Lat 20 miał mój dziad”), Piotr Oleksy („Dziewczyno ty moja”), Maria Teresa Gawryś („Pieśń o Wilii”), Joanna Nadolska („Morze szumiące rytmem fal”), Piotr Wałkowski („Aria ze śmiechem”), Katarzyna Kołodziejczyk Uczestnicy: Dominika Franiak („Urodziny”), Agata Hylińska („Sen”), Andrzej Wasilewski („Zegar”), Agnieszka Miłosz („Zabij swój strach”), Wojciech Dąbrowski („Ostatni”), Margita Ślizowska („Koziorożec”), Piotr Gogol („Tatuaż”), Krzysztof Galas („Szał”) Zwycięzcy: Dominika Franiak i Piotr Gogol; wyróżnieni: Margita Ślizowska i Wojciech Dąbrowski Uczestnicy: Marian Jurkiewicz („Kombinat”), Diana Białobłocka („Sexy doll”), Marta Smuk („Dziwny jest ten świat”), Sylwia i Monika Balcerzak („Pod papugami”), Renata Kozoń („Domek bez adresu”), Bartłomiej Zdanowicz („Mamy tylko siebie”), Anita Jadacka („Bez”), Waleria Molenda („Zanim zrozumiesz”), Anna Świątczak („Pamiętasz, była jesień”), Anna Motyka („Jak to dziewczyna”), Piotr Wałkowski („Aria ze śmiechem”)Uczestnicy: Dominika Franiak („Koziorożec”), Wojciech Dąbrowski („Ostatni”), Piotr Gogol („Tatuaż”), Julita Starbała („Kołysanka dla nieznajomego”), Paweł Cippert („Nie mogę ci wiele dać”), Iwona Mosakowska („Całkiem mój kraj”), Kinga Włodarek („Mam dość”), Mirosław Łężak („Szklana pogoda”), Arkadiusz Dziewulski („Mister of America”) Zwyciężczyni: Anna Świątczak Uczestnicy: Anna Szewczuk („Kamień i aksamit”), Elżbieta, Aneta i Katarzyna Drygas („Ostatni pocałunek”), Andrzej Majkowski („Kochać inaczej”), Józef Pluszczewicz („Moje miasto nocą”), Anna Kułakowska („Druga w nocy”), Janusz Sobolewski („Statki na niebie”), Janusz Kruciński („Dwa proste słowa”), Antoni Żmudziński („Znów jesteś ze mną”) Zwyciężczyni: Anna Kułakowska; wyróżniony: Józef Pluszczewicz Uczestnicy: Ania Szarmach („To, co mam”), Robert Bąk („Mała Lady Punk”), Marek Sochacki („Tańcz, głupia, tańcz”), Ewa Widawska („Tacy sami”), Michał Panenka („Vademecum skauta”), Małgorzata Nazar („Kryzysowa narzeczona”), Juliusz Kamil Kuźnik („Zostawcie Titanica”), Janusz Marcak („Mniej niż zero”), Natalia Dalimączyńska („Zawsze tam, gdzie ty”) Zwycięzca: Juliusz Kamil Kuźnik Uczestnicy: Patryk Kanon („Nie pij, Piotrek”), Ewa Maler („Włosy”), Władysław Jarecki („Dzieci”), Rafał Pydyś („Człowiek z liściem na głowie”), Marzena Samselska („Głowy L.”), Witold Hoffmann („Wytrąciłaś mnie z równowagi”), Michelle Andrews („Koniec”), Krzysztof Pietrzak („Wszystko ch.”), Józef Kapołka („Jestem z miasta”), Iwona Nartowska („Dziki”) Zwycięzca: Krzysztof Pietrzak Uczestnicy: Karolina Ostolska („Bożek gorzelny”), Magdalena Rzemek („W jakim obcym domu”), Marcin Darmosz („Modlitwa o miłość prawdziwą”), Bogumiła Gumula („Deszcz w Cisnej”), Anna Maliszewska („Małe tesknoty”), Eugeniusz Silerski (Walczyk z filmu Hallo Szpicbródka), Luiza Czarnohuz („Jesteś lekiem na całe zło”), Adam Krylik („Niech moje serce kołysze ciebie do snu”), Anna Maria Kubiak („Papierowe ptaki”) Zwycięzcy: Marcin Darmosz i Adam Krylik; wyróżniona: Anna Maliszewska ), Piotr Wróblewski („Są takie dni w tygodniu”), Elżbieta Krasuska („Zapomniałam”), Jarosław Surgulewski („Jaka jesteś Mario”), Jadwiga Tyc („Chcę wyjechać na wieś”), Agnieszka Kowalczyk („Mam tylko Ciebie”), Małgorzata Godlewska („Sza la la zabawa trwa”), Jerzy Rychlewicz („Komu weselne dzieci”), Marlena Fibakiewicz („Poziomki”) Zwyciężczynie: Agnieszka Krysztofiak i Marlena Fibakiewicz Uczestnicy: Grzegorz Wawrzeńczyk („Luz-blues w niebie same dziury”), Patrycja Kosmala („Rysa na szkle”), Anna i Justyna Lichacy („Niebo dla ciebie”), Zenon Stogniew („Malinowy król”), Agnieszka Iwanowska („Konik na biegunach”), Kryspin Olszowy („Na sen”), Agnieszka i Paweł („Miłość jest jak niedziela”), Andrzej Gałka („Żyj kolorowo”), Urszula Kozik („Sprzedaj mnie wiatrowi”), Zbigniew Zaranek („Pomidory”), Andrzej Sztaba („Podaruj mi trochę słońca”), Kasia Cerekwicka („Wyszłam za mąż, zaraz wracam”), Mirosław Kopyto („Miłość to jest wielki skarb”), Sylwia Deptuła („Serce to jest muzyk”) Zwyciężczyni: Kasia Cerekwicka; wyróżnieni: Zbigniew Zaranek, Mirosław Kopyto („Ja wbity w kąt”), Dorota Wagner („Chciałbym”), Modest Ruciński („Walc na tysiąc pas”), Anna Daczkowska („Nie opuszczaj mnie”), Angelika Wdowczyk („Mandalay”), Grzegorz Milczarczyk („Naszych matek maleńkie mieszkanka”), Anna Piechurska („Nie chcę więcej”Uczestnicy: Barbara Wojtasik („Izolda”), Zygmunt Kowalik („Pszczółka Maja”), Fryderyk Röhl („Oczarowanie”), Wioletta Wysocka i jej ojciec („Chałupy welcome to”), Anna Nikiforowa („Z tobą chcę oglądać świat”), Mariusz Brzyszcz („Lubię wracać tam, gdzie byłem”), Marta Karpiuk („Zacznij od Bacha”), Sławomir Wąsik („Opowiadaj mi”), Marek Wylężek („Znajdziesz mnie znowu”) Zwyciężczyni: Anna Nikiforowa; wyróżniony: Zygmunt Kowalik Koncert rozpoczęła laureatka 1996 Anna Świątczak piosenką Pamiętasz była jesień Uczestnicy: Zenon Stogniew („Malinowy Król”), Kryspin Olszowy („Na sen”), Marcin Darmosz („Modlitwa o miłość prawdziwą”), Adam Krylik („Jesteś lekiem na całe zło”), Iwona Nartowska („Dziki”), Krzysztof Pietrzak („Wszystko ch.”), Michelle Andrews („Koniec”), Anna Nikiforowa Uczestnicy: Anna Piechurska („Nie chcę więcej”), Modest Ruciński („Mandalay”), Grzegorz Milczarczyk („Ogrzej mnie”), Anna Kułakowska („Druga w nocy”), Józef Pluszczewicz („Moje miasto nocą”), Mirosław Kopyto („Miłość to jest wielki skarb”), Zbigniew Zaranek („Pomidory”), Kasia Cerekwicka („Wyszłam za mąż zaraz wracam”), Ania Szarmach („Zawsze tam gdzie ty”), Marek Sochacki („Tańcz głupia, tańcz”), Kamil Kuźnik („Zostawcie Titanica”) Zwyciężczyni: Kasia Cerekwicka („Powrócisz tu”), Jacek Chojecki („Już nie ma dzikich plaż”), Dorota Dalba („Tych lat nie odda nikt”), Tadeusz Gruszczyński („Jak to dziewczyna”), Krzysztof Grabala („Tango Milonga”) Zwyciężczyni: Monika Salita („Nie przenoście nam stolicy do Krakowa”), Aneta Suchacka („Na całość”), Wojciech Bardowski („Wciąż ta sama miłość”), Sylwia Świątek („Ballada o ciotce Matyldzie”), Stanisław Trębski („Przy niedzieli zabawa”), Łukasz Szemraj Uczestnicy: Wiesław Paszko („Autobusy i tramwaje”), Piotr Tomaszewski („Warszawa”), Janusz Pustuła („Stany”), Anna Kołodziejak („Chłopaki nie płaczą”), Andrzej Francik („Jak żądło”), Rafał Ratajczak („Wychowanie”), Anna Ślęzak („1996”), Piotr Bronisławski („IV. O.”), Michał Wigurski („I love you”) Zwycięzcy: Janusz Pustuła i Anna Kołodziejak Uczestnicy: Grzegorz Kokocha („Sing-Sing”), Jadwiga Olszewska („Kolorowe jarmarki”), Andrzej Lampert („Ludzkie gadanie”), Justyna Świrniak („Niech żyje bal”), Romuald Roczeń („Ale to już było”), Edyta Szubińska („Polska Madonna”), Grzegorz Maczel („Rozmowa przez ocean”), Eryk Szolc („Remedium”), Katarzyna Mikołajczak („Łatwopalni”) Zwycięzca: Andrzej Lampert; wyróżnieni: Romuald Roczeń, Eryk Szolc , Mirosław i Adam Kopyto („Budzikom śmierć”), Małgorzata Przędzak („Wielka strata”), Tadeusz Piątkiewicz („Kiedy patrzysz na mnie”), Magdalena Rzemek („Prawie do nieba”), Jarosław Bułka („Wianek z gwiazd”), Mariusz Bielecki („Mój dobry duch”) Zwycięzcy: Kwartet wokalny „Problem" Uczestnicy: Dariusz Lewandowski („Naprawdę nie dzieje się nic”), Genowefa Dyląg („To tu, to tam”), Joanna Kulig („Między ciszą a ciszą”), krawiec z Kutna („Pamięć”), Monika Dryl („Kawałek cienia”), Urszula Kozicka („Cichosza”), Dominik Samiła („Tutaj jestem”), Ryszard Sieklucki („Niebezpieczne związki”), Marek Chudziński („Bracka”) Zwyciężczyni: Joanna Kulig; wyróżnieni: Urszula Kozicka, Dominik Samiła Uczestnicy: Grzegorz Wilk („On nie jest cham”), Elżbieta Gosk („Hela”), Konrad Biel („My już są Amerykany”), Wojciech Urban („Leżę”), Beata Noszczyńska („Całuj mnie”), Andrzej Rudziński („Zośka”), Justyna Chwastek („Będziemy piwo pić”), Anna Wienc („Oszukałaś mnie, dziewczyno”), Bartosz Wiśniewski („Maryna”) Zwycięzca: Beata Noszczyńska, Grzegorz Wilk; wyróżniona: Anna Wienc Uczestnicy: Alicja Bator („Brzydula i rudzielec”), Eugeniusz Pietrucha („Serduszko puka w rytmie cza-cza”), Maria Widomska („Augustowskie noce”), Hao Bo („O tak w Polskę iść”), Radosław Krysman („Chłopcy z obcych mórz”), Jolanta Rzępała („Wrocławska piosenka”), Andrzej Rakoczy („Karuzela”), Marek Gerwatowski („Parasolki”), Dominika Staniewicz („Deszcz”) Zwyciężczyni: Maria Widomska; wyróżnieni: Alicja Bator, Hao Bo („Ostatni raz zatańczysz ze mną”), Łukasz Latopolski („Parostatek”), Aleksandra i Magdalena Bartczak („Pokochaj moje marzenia”), Katarzyna Chmielewska („Jak minął dzień”) Zwycięzca: Grzegorz Markocki; wyróżniona: Justyna Gwardecka Koncert rozpoczęła Kasia Cerekwicka piosenką Wyszłam za mąż, zaraz wracam Uczestnicy: Marcin Czyżewski („Powrócisz tu”), Monika Salita („Walc Embarras”), Anna Ślęzak („1996”), Anna Kołodziejak („Chłopaki nie płaczą”), Janusz Pustuła („Stany”), Marlena Fibakiewicz („Zapomniałam”), Agnieszka Krysztofiak („Mam cudownych rodziców”), Kwartet wokalny „Problem”: Alina Ledwoń, Joanna Nocuń, Mirosław i Adam Kopyto („Budzikom śmierć”), Grzegorz Borowski („I love You do bólu”), Tunga Maciejewska („Byle było tak”), Grzegorz Markocki („Ostatni raz zatańczysz ze mną”) Uczestnicy: Bartłomiej Hom („Przy niedzieli zabawa”), Łukasz Szemraj („Tokszoł”), Beata Noszczyńska („Całuj mnie”), Elżbieta Gosk („Hela”), Grzegorz Wilk („On nie jest cham”), Urszula Kozicka („Cichosza”), Joanna Kulig („Między ciszą a ciszą”), Edyta Szubińska („Polska Madonna”), Romuald Roczeń („Ale to już było”), Andrzej Lampert („Ludzkie gadanie”) Zwyciężczyni: Monika Salita („Kryminalna miłość”), Lucyna Lubicz-Stefańska („Tatuuj mnie”), Monika i Sylwia Balcerzak („Za dużo wiesz”), Mirosław Łężak („Dziewczyna szamana”) Zwycięzca: Andrzej Lampert; wyróżniona: Jadwiga Wojnowska : Alicja z Nowego Dworu Mazowieckiego, Hubert z Dąbrowy Górniczej oraz Weronika i Olga z Ostrowa Lubelskiego („Shazza, moja miłość”), Małgorzata Karaś („Ballada o smutnym skinie”), Maciej Mazurkiewicz („Berlin Zachodni”), Katarzyna Kurkiewicz i Marta Karczmarczyk („Dramat fryzjerski”), Władysław Salik („Guma”), Irena Kędzierska („Jak słodko zostać świrem”), Lucyna Kaczmarek („Kręcimy pornola”) Zwyciężczynie: Katarzyna Kurkiewicz i Marta Karczmarczyk; wyróżniony: Władysław Salik Uczestnicy: Anita Dąbrowska („Koła czasu”), Bartosz Hącia („Krzyczę jestem”), Jadwiga Tyc („Kiedy powiem sobie dość”), Małgorzata Szmuda („Znalazłam”), Ryszard Sieklucki („Białe ściany”), Błażej Drab („To naprawdę już koniec”), Marta Szydłowska („Najtrudniej”), Karina Krupa („Drzwi”) Zwycięzca: Błażej Drab; wyróżnione: Marta Szydłowska, Małgorzata Szmuda, Anita Dąbrowska („O Izabello”), Łukasz Grabiasz („Żegnaj, lato, żegnaj morze”), Aneta i Agnieszka Dudek („Ile wieczorów”), Paweł Przybytniak („Czerwona kredka”), Piotr Chajec („Pamelo, żegnaj”), Barbara Kolasińska („Na plaży w El Estartit”), Agata Krzemień („Guantanamera”) Zwyciężczynie: Aneta i Agnieszka Dudek; wyróżniony: Remigiusz Garbiec Uczestnicy: Łukasz Nowara („Jawa”), Joanna Kaczyńska („Wypijmy za błędy”), Feliks Konarski („Życie jest nowelą”), Ewelina Jagiełka („Natalie”), chór „Ad libitum” z Łodzi („Rycz mała, rycz”), Łukasz Tworzydło („Zwierzenia Ryśka, czyli jedzie pociąg z daleka”), Tomasz Zabiegałowski („Bananowy song”), Paweł Usarek („Szczęśliwej drogi już czas”) Zwyciężczyni: Ewelina Jagiełka; wyróżnieni: chór „Ad libitum”, Łukasz Tworzydło Uczestnicy: Nikodem Kozak („Iść w stronę słońca”), Anna Anyszkiewicz („Chodź, pomaluj mój świat”), Zbigniew Zubel („Nie zmogła go kula”), Magdalena Kujawska („Wyspa dzieci”), Agnieszka i Sławomir Lisowscy („Czerwone słoneczko”), Marzena Samselska („Wstawaj, szkoda dnia”), Alicja Zdzienicka („Windą do nieba”), Katarzyna Kosman i Bogumiła Jaworska („Hej, dogonię lato”), Magdalena Kryńska („Na luzie”) Zwyciężczyni: Alicja Zdzienicka; wyróżnione: Katarzyna Kosman i Bogumiła Jaworska Uczestnicy: Anna Rybacka („Ten taniec”), Artur Leszczyński („Nie ty, to ktoś”), Angelika Miętkiewska („Bo jeśli tak ma być”), Paweł Wenderski („Protest dance”), Aneta Binkowska („Zero”), Jarosław Rawski („Ostatni z zielonych”), Konrad Biel („Kochaj mnie jak wariat”), Anna Gralec („Babę zesłał Bóg”) Zwycięzca: Paweł Wenderski; wyróżnieni: Artur Leszczyński i Anna Gralec Uczestnicy: Marzena Jędrychowska („Moja i twoja nadzieja”), Jan Zachar („Niekoniecznie o mężczyźnie”), Wanda Kawecka („Że”), Patrycja Kawęcka („Teksański”), Michał Kramarz („Zazdrość”), Maja Smyk („Misio”), Karolina Łukasiewicz („Eksperyment”), Miłosz Komorowski („Anioł”) Zwyciężczyni: Karolina Łukasiewicz Uczestnicy: Irmina Gauza („Będzie co ma być”), Mirosław Witkowski („Pamięć”), Jarosław Świerkot („Taki dzień się zdarza raz”), Milena Karpińska („Aleja gwiazd”), Krzysztof Niewirowski („Z tobą chcę oglądać świat”), Monika Panasiuk („Codziennie pomyśl o mnie chociaż raz”), Artur Chamski („Julia i ja”), Katarzyna Kapusta („Kochać znaczy żyć”), Iwona Białkowska („Dom który mam”) Zwyciężczyni: Milena Karpińska; wyróżnieni: Katarzyna Kapusta, Krzysztof Niewirowski, Mirosław Witkowski Uczestnicy: Oktawia Kawęcka („Muzyka twoje imię ma”), Andrzej i Krzysztof Rudzińscy („Miłość jak wino”), Magdalena Januszkiewicz („Na miłość nie ma rady”), Aleksandra i Jarosław Rawscy („Tylko w twoich dłoniach”), Agata Solarska („Za wszystkie noce”), zespół – Wioletta Bielińska, Aneta Krasnodębska, Dorota Antoniak („Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”), Małgorzata Wójcik („Na wielką miłość”), Agata Lepionka („Przystań pod gwiazdami”), Agnieszka Palmowska („A słońce sobie lśni”) Zwyciężczynie: Magdalena Januszkiewicz i Agata Solarska Uczestnicy: Giorgio Peccolatto („Felicita”), Piervani Legranza („Nie płacz kiedy odjadę”), Paolo Cozza („Una lacrima sul viso”), Ermano Martini („Di mi quando, quando”), Antonio Angotti („Italiano vero”), Beata Jaworska i Nicol Peccolatto („O, sole mio”) Zwycięzca: Ermano Martini; wyróżnieni: Antonio Angotti, Beata Jaworska i Nicol Peccolatto Uczestnicy: Marta Masłowska („Józek”), Marcin Ziółkowski („Szczęście”), Anna Rogala („Przyjdzie na to czas”), Ewa Stanisławczyk („Pocałunek ognia”), Małgorzata Markiewicz („List do matki”), Weronika Korthals („Nie ma miłości bez zazdrości”), Piotr Kazimierczak („Całuj gorąco”), Sebastian Münch („Oczy czarne”) Zwyciężczyni: Weronika Korthals; wyróżnieni: Małgorzata Markiewicz, Marcin Ziółkowski („Ej, przeleciał ptaszek”), Wojciech Urban („Łowiczanka”), Anna Jackiewicz i Aleksandra Grędzińska („Jadą goście jadą”), tercet – Anna Piechurska, Katarzyna Kurdej, Jolanta Kozielska („Cyt, cyt”), Piotr Basiel i Paweł Usarek („Pod borem”), Sylwia Borowik („Świniarz”), Maria Kendyś („Kukułeczka”), Michał Fiodorow („Furman”) Zwycięstwo: tercet – Anna Piechurska, Katarzyna Kurdej, Jolanta Kozielska; wyróżnienie: chór Hades Band Uczestnicy: Edyta Bojkowska („Ludzie pragną piękna”), Adam Wasiela („Lato”), Ryszard Sikora („Faja”), Izabela Rojek („Żółty rower”), Grzegorz Niemczyk i Karol Grefka („Da, da, da”), Witold Domurat („Baboki”), Maja Tokarska („Schizofrenia”), Marcin Błądziński („Klub wesołego szampana”) Zwycięzca: Adam Wasiela; wyróżniony: Ryszard Sikora Koncert rozpoczęła Monika Salita piosenką Walc Embarras Uczestnicy: Magdalena Januszkiewicz („Na miłość nie ma rady”), Agata Solarska („Za wszystkie noce”), Marta Karczmarczyk i Katarzyna Kurkiewicz („Dramat fryzjerski”), Władysław Salik („Guma”), Aneta i Agnieszka Dudek („Ile wieczorów”), Katarzyna, Aleksandra i Magdalena Bartczak („O, Izabelo”), Artur Leszczyński („Bo jeśli tak ma być”), Anna Gralec („Babę zesłał Bóg”), Paweł Wenderski („Protest dance”) Pierwsza część kończy się śpiewaniem piosenki Volare w wykonaniu uczestników odcinka 58.

z 5 kwietnia 1999, poświęconego piosence włoskiej („To naprawdę już koniec”), Jadwiga Tyc („Kiedy powiem sobie dość”), Ewelina Jagiełka („Natalie”), Feliks Konarski („Życie jest nowelą”), Łukasz Tworzydło („Zwierzenia Ryśka, czyli jedzie pociąg z daleka”), chór Hades Band z Pajęczna („Cyraneczka”), trio: Anna Piechurska, Katarzyna Kurdej i Jolanta Kozielska („Cyt cyt”), Małgorzata Markiewicz („List do matki”), Ewa Stanisławczyk („Pocałunek ognia”), Marcin Ziółkowski („Szczęście”), Weronika Korthals („Nie ma miłości bez zazdrości”) Zwyciężczyni: Małgorzata Markiewicz Uczestnicy: Paweł Niewiadomski („Gdy wracam późno”), Katarzyna Żukiewicz („Zostałaś babą”), Lucjan Lajtner („Och, Ziuta”), Arkadiusz Makowski („Za 10 minut trzynasta”), Agata Zemirek („Zastanów się, co robisz”), Wasyl Łuczenko („Tak dobrze mi tu”), Katarzyna Wiercińska („To ty słodka”), Maciej Dorosz („Opakowanie pierwsza klasa”), Edyta Markiewicz („Au, sza la la la”) Zwycięzca: Arkadiusz Makowski; wyróżniona: Agata Zemirek Uczestnicy: Agata Rosińska („Ty i ja i noc”), Daniel Ciołek („Adagio cantabile”), Aleksandra, Izabela i Monika Okapiec („Przeprosiny walca”), Grzegorz Goust („Na betonie kwiaty nie rosną”), Anna Kulesza („Czy będziesz sama dziś wieczorem”), Konrad Swęd („Raz ją spotkałem”), Konrad Stępień („Mamy dla was kwiaty”), Damian Szczyguła („Niedziela będzie dla nas”) Zwycięzca: Damian Szczyguła; wyróżnieni: Agata Rosińska, Daniel Ciołek („Żegnaj, kotku”), Krzysztof Bogdański („Ja dla pana czasu nie mam”), Daria Gralewska („Tak bym chciała kochać już”), Zbigniew Żelazko („Pogoda ducha”), Paulina Florkowska („Panienka z temperamentem”) Zwyciężczyni: Anita Janowska; wyróżnieni: Olga Szomańska, Krzysztof Bogdański („Wszyscy razem”), Maria Jabłońska („Kobiety są gorące”), Magdalena Jakubczyk („I znowu to samo”), Jan Majkowski („Ballada studencka”), Piotr Mańkowski („Nie zaczepiaj mnie”), Małgorzata Filipowska („Pierwsze kochanie”) Zwyciężczynie: Ewa i Alicja Pyclik ), Hanna Stach („To Atlanta”), Wojciech Nadratowski („To nie ja!

Serial opowiada o przygodach sześciorga nastolatków – Jonesy'ego, Jen, Wyatt'a, Jude'a, Caitlin i Nikki, którzy chcą zarobić pierwsze pieniądze.

Pracują w jednym centrum handlowym, w różnych sklepach, lecz na przerwach spotykają się i wymieniają doświadczenia.

Premierowe odcinki wyemitowano 7 listopada 2004 roku na kanale Zig Zap.

W Polsce serial był nadawany na tele TOON (dawniej Zig Zap).

Uczestnicy: Filip Frątczak („Święty spokój”), Wiesława Jakubiak („To już było”), Jan Pietrusiewicz („Rozmowa przez ocean”), Ewa Jolanta Sawicka („Małgośka”), Kamil Badzioch („Remedium”), Dominika Jarzębowska („Rozmowa przez ocean”), Zbigniew Zelmo („To już było”) Zwycięzcy: Dominika Jarzębowska i Kamil Badzioch Uczestnicy: Iwona Zubka („Kasia”), Krzysztof Zaton („Przyjedź mamo na przysięgę”), Justyna Steczkowska („Nie przynoś mi kwiatów dziewczyno”), Włodzimierz Dębski („Krajobrazy”), Małgorzata Wyrwicz („Znamy się tylko z widzenia”), Long Than Do („Cóż wiemy o miłości”), Andrzej Rydzak („Byłaś tu”), Jan Szemiel („Ej, Sobótka, Sobótka”) Zwycięzcy: Małgorzata Wyrwicz, Long Than Do Uczestnicy: Małgorzata Retkowska („O!

odcinka 16 z 1995 roku Uczestnicy: Iwona Jaruzel („Za zamkniętymi drzwiami”), Andrzej Meger („Nie pytaj mnie”), Grażyna Klimczuk („Jeszcze będzie przepięknie”), Mariusz Budnicki („Runął już ostatni mur”), Andrzej Sztaba („To, co czujesz”), Marta Gałęzka („Mówię ci że”), Thomas Grotto („Szare koszmary”) Zwyciężczyni: Iwona Jaruzel Uczestnicy: Ewa Podyma („Piosenka jest dobra na wszystko”), Łukasz Gocławski („S. S.”), Bożena Barchan („Bo we mnie jest seks”), Agnieszka Osińska („Tanie dranie”), Joachim Andrzejkiewicz („Jeżeli kochać”), Krzysztof Kaczmarczyk („Kaziu, zakochaj się!

Robert Klemens („Memu miastu na do widzenia”), Marzena Ugorna („Ratujmy, co się da”), Joanna Niewińska („Cisza jak ta”), Mariusz Wawrzyńczyk („Sen o dolinie”) Zwyciężczyni: Marzena Ugorna Uczestnicy: Filip Kamieniarz („Wyspa, drzewo, zamek”), Damian Ukeje („Całkiem inny kraj”), Pola Błasik („Niewiele ci mogę dać”), Liliana Bartnicka („Idź precz”), Bartosz Kuśmierczyk („Nie płacz, Ewka”), Beata Kawczyńska („Niepokonani”), Rafał Kamiński („Objazdowe nieme kino”) Zwycięzca: Bartosz Kuśmierczyk Uczestnicy: Kamila Kropkowska („Spowiedź”), Piotr Małkiewicz („Antidotum”), Anna Binkul („Pieprz i sól”), Andrzej Walasek („To, co dobre”), Anna Hodowaniec („Maskarada”), Rafał Sekulak („Jak rzecz”), Michał Szyc („Prowadź mnie”) Zwyciężczyni: Anna Binkul; wyróżniona: Anna Hodowaniec Uczestnicy: Katarzyna Aszyk („Puste słowa”), Jarosław Juśkiewicz („Jestem, jaka jestem”), Maja Krygier („Oczy szeroko zamknięte”), Tomasz Kotowski („Gdybyś był”), Małgorzata Główka („Czy ten pan i pani”), Grzegorz Kosior („Cisza pośród czterech ścian”), Iga Fierka („Graj, chłopaku, graj”) Zwyciężczyni: Iga Fierka Wojciech Mann, Piotr Metz, Hieronim Wrona wspominali Michaela Jacksona Uczestnicy: Justyna Steczkowska („Human Nature”), Andrzej Lampert („Billie Jean”), Kasia Cerekwicka („I'll Be There”), Juliusz Kamil Kuźnik („Earth Song”), Ewa Farna („Black or White”), Justyna Steczkowska i Andrzej Lampert („I Just Can't Stop Loving You”Uczestnicy: Otylia Mroczkowska („Nie, nie, nie”), Konrad Baum („Banalny”), Agata Sowa („Syn miasta”), Jarosław Trawicki („Jest super”), Emilia Bartosz („Love, love, love”), Krzysztof Panieczko („Warszawa”), Anna Więckowska („Prawdziwe życie”) Zwycięzca: Krzysztof Panieczko; wyróżniona: Emilia Bartosz Uczestnicy: Joanna Dubińska („Życie jest muzyką”), Józef Rawicz Popławski („Ściernisko”), Piotr Porada („Nie ma nic”), Roma Burnagiel („Szarpany”), Urszula Szocik („Ty i tylko ty”), Marian Biel („Pędzą konie”), Kacper Tomczyk („Góralskie tango”) Zwyciężczyni: Urszula Szocik; wyróżniony: Józef Rawicz Popławski Uczestnicy: Agnieszka Izdebska („Przyszła do mnie nostalgia”), Tomasz Wołkiewicz („Goniąc kormorany”), Sylwia Gąsiorowska („Kochać”), Ewelina Hinc („Wspomnienia”), Małgorzata Nakonieczna („Żółte kalendarze”), Łukasz Lipski („Chciałbym kiedyś”), Karolina Maj („Nigdy więcej”) Zwyciężczyni: Ewelina Hinc Uczestnicy: Natalia Pierwoła („Daj mi chwilę”), Mateusz Byrski („Tu i tu”), Monika Szczot („To tylko złudzenie”), Magdalena Pal („To mój czas”), Jan Traczyk („Proszę cię, skłam”), Małgorzata Janek („Grawitacja”), Izabela Kapiasova („Za karę”) Zwyciężczyni: Małgorzata Janek Uczestnicy: Monika Dobrowolska („Wymyśliłam cię”), Trio: Paulina Szarek, Monika Kuźmiuk, Marta Paszkowska („Odpływają kawiarenki”), Feliks Krajewski („Kocha się raz”), Marcin Piątek („Śpiewam pod gołym niebem”), Monika Kępka („Nie mijaj życie me”), Maria Bartosiewicz („By coś zostało z tych dni”), Aleksander Gałuszka („Małe rzeczy”) Zwycięzca: Aleksander Gałuszka („Wśród nocnej ciszy”), Maja i Sonia Bohosiewicz („Dzisiaj w Betlejem”), Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski („W żłobie leży”), Andrzej Młynarczyk („Mizerna cicha”), Laura Samojłowicz („Gdy śliczna Pana”)Uczestnicy: Agnieszka Jeśmontowicz („Kochaj mnie”), Kazimierz Borowski („Trwoga”), Mariusz Wawrzyńczyk („Lubię wracać tam, gdzie byłem”), Ewa Kryza („To będzie raj”), Joanna Dziewicka („Zacznij od Bacha”), Dawid Kartaszewicz („Opowiadaj mi tak”), Bibiana Sobczyk-Rosak („Nauczmy się żyć obok siebie”) Zwyciężczyni: Bibiana Sobczyk-Rosak Uczestnicy: Łukasz Szczepanik („Przed śniadaniem”), Aleksandra Krzyżańska („Naprawdę dość”), Waldemar Maj („Rzeczy zmieniają się”), Dorota Sacewicz („Chyba na pewno”), Michał Grobelny („O niebo lepiej”), Rafał Sekulak („Spoza nas”), Agata Grześkiewicz („Zaczekam”) Zwycięzca: Michał Grobelny Uczestnicy: Kuba Hutek („Nie całuj mnie pierwsza”), Urszula Żukowska („Prześliczna wiolonczelistka”), Wojciech Dereń („Nie domykajmy drzwi”), Agnieszka Rejtczak („Sady w obłokach”), Piotr Bolesta („Dopóki jesteś”), Thomas Grotto („Nie widzę ciebie w swych marzeniach”), Paweł Bonisławski („Ty”), Aldona Tomaszewska-Kiełbasa („Wierniejsza od marzenia”) Zwycięzca: Thomas Grotto Uczestnicy: Mieczysław Szcześniak i Michał Grobelny („Waterwalker”), Kasia Cerekwicka i Daria Zawiałow („W cieniu twoich rąk”), Łukasz i Paweł Golcowie oraz Urszula Szocik („Tyś jak skała”), Justyna Steczkowska i Małgorzata Janek („Dniowi dzień, nocy noc”), Renata Przemyk i Joanna Niewińska („Golgota”), Piotr Kupicha i Mariusz Myrcha („Zmartwychwstał Pan”)Uczestnicy: Dorota Jarząbek („Najwięcej witaminy”), Sebastian Dąbrowski („Chłopcy radarowcy”), Paweł Mej („Michaił wieje wiosna ze wschodu”), Ramona Szychowiak-Brzoza („Zenek blues”), Grzegorz Rataj („Czy czuje pani cza-czę”), Karina Dyśko („Biały bal”), David Richard Aiteka Odus („Podróż poślubna do Kutna”Uczestnicy: Anna Bal („Nieprawda”), Adrian Własiuk („Życie na czekanie”), Julia Kopczyk („Jeszcze o nas”), Piotr Szymkowiak („Mówisz i masz”), Aleksandra Galewska („Nie kłam, że kochasz mnie”), Ewa Szlachcic („Wolny wybór”), Paulina Kut („Przyjdzie czas”) Zwyciężczyni: Aleksandra Galewska; wyróżniona: Ewa Szlachcic Uczestnicy: Milena Górska („Odlot aniołów”), Andrzej Kowalczyk („Wina mocny smak”), Anna Kubica („Niekochanie”), Zbigniew Świtoniak („Konstelacje”), Małgorzata Kowalska („Wino i śpiew”), Olga Barej („Pójdę pod wiatr”), Piotr Downar-Zapolski („Bo to, co dla mnie”) Zwyciężczyni: Olga Barej Uczestnicy: Marta Głąbik („Szczęście jest blisko”), Joanna Białecka („Rysowane tobie”), Magdalena Kasprzyk („W głębi duszy”), Piotr Gozdek („Jeszcze”), Maja Krygier („Teraz płacz”), Ali Al-Ani („Chodź, przytul, przebacz”), Filip Rychcik („Komu potrzebny żal”) Zwycięzca: Filip Rychcik Uczestnicy: Paulina Serwatka („Wcale nie musisz”), Przemysław Wasiński („Jedna z pierwszych gwiazd”), Ewelina Babiarz („Miłość to film”), Jolanta Tubielewicz („Jeden moment”), Aleksandra Zachariasz („To, co chciałbym ci dać”), Paweł Mosiołek („Prosta historia”), Agata Janczewska („Życie na dystans”) Zwyciężczyni: Ewelina Babiarz Uczestnicy: Urszula Żukowska („Za wszystkie noce”), Adrian Życiński („Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”), Liliana Bartnicka („Miłość jak wino”), Dorota Jarząbek („Po słonecznej stronie życia”), Piotr Gozdek („Na wielką miłość”), Małgorzata Boć („Muzyka swoje imię ma”), Esmahan Sara Al Shokliya („Coś z Odysa”), Anna Dębska („Tylko w twoich dłoniach jestem jak melodia”) Zwyciężczyni: Esmahan Sara Al Shokliya Uczestnicy: Katarzyna Grabowska („Ostatni”), Wojciech Pilwiński („Baranek”), Małgorzata Janek („Fleciki”), Thomas Grotto („Biała flaga”), Nina Kodorska („Czarna Inez”), Jan Traczyk („Między ciszą a ciszą”), Marzena Ugorna („Jest taki samotny dom”) Zwycięzca: Jan Traczyk Uczestnicy: Kamila Kropkowska („Dziękuję”), Olga Sarancewa („Misja”), Ali Al-Ani („Ostatni raz ci zaśpiewam”), Wiktoria Trynkiewicz („Best girl”), Marek Czarnecki („Rany”), Kamila Mielnikiewicz („Nie daj się”), Natalia Pierwoła („Katharsis”) Zwycięzca: Ali Al-Ani Uczestnicy: Mariusz Myrcha („Powiedzcie jej”), Małgorzata Jeśmontowicz („Niedziela będzie dla nas”), Rafał Sekulak („Ty i ja, i noc”), Jan Zachar („Adagio cantabile”), Anna Karwan („Na betonie kwiaty nie rosną”), Mateusz Krautwurst („Andrea Doria”), Agnieszka Stach („Raz ją spotkałem i pokochałem”) Zwyciężczyni: Anna Karwan Uczestnicy: Natalia Ołdak („Musisz być pierwszy”), Jarosław Wiśniewski („Deszcz”), Aleksandra Zalewska („Jeszcze raz”), Jolanta Tubielewicz („Zaćmienie serca”), Arletta Postek („Nie zatrzyma nikt”), Iwona Jaruzel („Księżycowy”), Grzegorz Sikorski („Świat się pomylił”) Zwyciężczynie: Jolanta Tubielewicz i Iwona Jaruzel Uczestnicy: Joanna Zubkowicz („Jeszcze raz”), Edward Janus („Szara twarz”), Jakub Jonkisz („Za szkłem”), Betty Ibata („Dlaczego”), Bożena Barchan („Niczego więcej”), Katarzyna Wałujska („Coraz prędzej”), Maja Wysoczańska („Jutro zmienię wszystko”) Zwyciężczyni: Maja Wysoczańska Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Janusz Kondratowicz oraz Wojciech Mann wspominali Jarosława Kukulskiego Uczestnicy: Daria Zawiałow („Im więcej ciebie, tym mniej”), Jan Zachar („Beatelmania story”), Nina Kodorska („Tyle słońca w całym mieście”), Jan Traczyk („Życia mała garść”), Dominika Ciejka („Co powie tata”), Małgorzata Janek („Jak pięknie by mogło być”) Program kończy teledysk, w którym Anna Jantar śpiewa piosenkę pt. Uczestnicy: Martyna Krajewska („Nie kochać w taką noc to grzech”), Beata Marzęda-Przybysz („Miłość złe humory ma”), Łukasz Gocławski („Na pierwszy znak”), Agata Klimczak („Powróćmy jak za dawnych lat”), Agnieszka Osińska („Już nie zapomnisz mnie”), Agata Ignaczak („Odrobina szczęścia w miłości”), Jarosław Kula („Bo to się zwykle tak zaczyna”) Zwyciężczyni: Agnieszka Osińska („Nie pytaj o miłość”), Małgorzata Nakonieczna („O tobie”), Alicja Markiewicz („Teraz płynę”), Monika Siwiec („Biała armia”), Tomasz Deeg („Myśli i słowa”), Joanna Pszczoła („Złota brama”) Zwyciężczyni: Małgorzata Nakonieczna Uczestnicy: Agata Flondro („Wiara”), Tadeusz i Michał Piesiakowie („Dobry czas”), Paulina Ratajczak („Dlaczego nic”), Władysław Głoskowski („Parę chwil”), Michał Czarnecki („Nie daj mi odejść”), Magdalena Dzięgiel („Mocny”), Damian Sienkiewicz („Mój Bóg”) Zwyciężczyni: Paulina Ratajczak Uczestnicy: Adrian Kowalski („Mała apokalipsa”), Paulina Walendziak („Ona, czyli ja”), Mateusz Krautwurst („Nie ma nas”), Agata Rożankowska („Tylko Ty i ja”), Sławomir Ramian („Na planecie pełnej ludzi”), Diana Misaczek („Prosta piosenka”), Tadeusz Seibert („Tralala 300”) Zwycięzca: Mateusz Krautwurst; wyróżniony: Sławomir Ramian Uczestnicy: Paulina Więckiewicz („Nie oczekuję dziś nikogo”), Natalia Schroeder („Cicha woda”), Krzysztof Sołodyna („Wesoły pociąg”), Adela Konop („Czekolada”), Paulina i Dominika Budzyńskie („Klipsy”), Martyna Zając („Czerwony autobus”), Joanna Rybak („Serduszko puka w rytmie cha-cha”) Zwyciężczyni: Natalia Szroeder Uczestnicy: Anna Majchrzak („Vabank”), Adam Korzeniewski („Miasto płonie”), Małgorzata Kotwica („Korzenie”), Sylwia Przybysz („Co nam pisane”), Piotr Bolesta („Horyzont”), Sandra Brucheiser („Miliony monet”), Rafał Adamczyk („Femme fatale”) Zwyciężczyni: Małgorzata Kotwica Uczestnicy: Agata Żelazowska („Tylko brać”), Wojciech Bałwako („Tango Warszawo”), Dominika Piechowiak („Po słonecznej stronie dnia”), Leszek Sadowski („Co by było, gdyby nam zabrakło”), Magdalena Bałajewicz („Księżycu płyń”), Dominika Bałazińska („Nie całuj mnie pierwsza”), Agata Klimczak („Upływa szybko życie”) Zwyciężczyni: Dominika Bałazińska Uczestnicy: Karolina Słoma („Zanim zrozumiesz”), Danuta Ambrożkiewicz („Ruchome piaski”), Sylwia Gąsiorowska („Tokyo”), Andrzej Tomaszewski („Przebudzenie”), Maja Gawłowska („Jednym ruchem serca”), Daniel Majchrzak („maj”), Sandra Rusin („Ten sen”) Zwyciężczyni: Maja Gawłowska Uczestnicy: Agnieszka Ogrodniczak („Na ryby”), Patryk Balukiewicz („Herbatka”), Paulina Jeżewska („Dobranoc, już czas na sen”), Dorota Jarząbek („Utwierdź mnie”), Krzysztof Kaczmarczyk („Nie budźcie mnie”), Małgorzata Pauka („Smutny deszczyk”), Paulina Wróblewska („Bez ciebie”) Zwycięzca: Patryk Balukiewicz; wyróżnione: Małgorzata Pauka, Dorota Jarząbek Uczestnicy: Izabela Kąkol („Każdy z nas ma”), Barbara Ziemniewska („Dziś już wiem”), Piotr Jurkowski („Skaczę na dach”), Małgorzata Artwich („Ja płaczę”), Agnieszka Krasicka („Na sen”), Zbigniew Zaranek („Ten drugi”), Magda Fidecka („Wstaje nowy dzień”) Zwycięzca: Piotr Jurkowski ), Paweł Cichosz („Wciąż bardziej obcy”), Martyna Sojka („Na co komu dziś”), Darek Bożek („Stacja Warszawa”), Józefa Trębacz („Strach się bać”), Marcin Chudziński („Znowu pada deszcz”), Monika Kołodziej („Tańcz głupia, tańcz”) Zwycięzca: Marcin Chudziński; wyróżniony: Darek Bożek Uczestnicy: Małgorzata Gałązka („Albin Osa”), Krzysztof Dawidowicz („WARS wita”), Anna Weber („Monika, dziewczyna ratownika”), Marcin Mielcarek („Słońce na plaży”), Bożena Cieśla („Córka rybaka”), Jacek Luniak („Tylko mi ciebie brak”), Marta Mackiewicz („Wycieczka z Gromadą”) Zwyciężczyni: Małgorzata Gałązka Uczestnicy: Michalina Ławecka („Nie zaczepiaj mnie”), Liliana Bartnicka („Pokręciło się w głowie”), Paweł Łaban („Jedyne co mam to złudzenia”), Joanna Dolata („Kobiety są gorące”), Marta Kornacka („Rozkołysz się” („Miłość jak pochodnia”), Grzegorz Kosior („Biały latawiec”), Maja Zbrzeźniak („Gienio z Krynicy”), Michał Zgoła („Dom, który czeka”) Zwycięzcy: zespół Airam; wyróżnione: Esmahan Sara Al Shokliya i Maja Zbrzeźniak Uczestnicy: Agnieszka Latusek („Babe babe”), Zofia Ziombek („Czas nie będzie na nas czekał”), Olga Barej („Bo to, co dla mnie”), Zbigniew Świtoniak („Konstelacje”), Jolanta Tubielewicz („Zaćmienie serca”), Iwona Jaruzel („Księżycowy”)Uczestnicy: Paulina Ratajczak („Dlaczego nic”), Władysław Głoskowski („Wiara”), Michał i Tadeusz Piesiakowie („Mój Bóg”), Maja Wysoczańska („Niczego więcej”), Bożena Barchan („Jeszcze raz”), Rafał Sekulak („Za szkłem”)Uczestnicy: Ali Al-Ani („Ostatni raz ci zaśpiewam”), Olga Sarancewa („Znak pokoju”), Ewelina Babiarz („Życie na dystans”), Edward Janus („To, co chciałbym ci dać”), Małgorzata Nakonieczna („O tobie”), Marcin Chudziński („Biała armia”) Zwycięzca: Marcin Chudziński Uczestnicy: Jolanta Tubielewicz („American Beauty”), Michał Gasz („Another Days in Paradise”), Thomas Grotto („Jesus He Knows Me”), Dominika Jarzębowska („In the Quiet Tonight”), Małgorzata Janek („Not About Us”), Jan Traczyk („Inside”) Zwyciężczyni: Małgorzata Janek; wyróżnieni: Jolanta Tubielewicz i Jan Traczyk Uczestnicy: Sylwia Tabaka („Złoty paw”), Jakub Zajączkowski („Partyzant”), Agata Rożankowska („Dzień, w którym pękło niebo”), Paulina Brzozowska („Do kołyski”), Piotr Janik („Naiwne pytania”), Julia Olędzka („Sen o Victorii”), Mateusz Wróbel („Jak malowany ptak”) Zwyciężczyni: Agata Rożankowska; wyróżnieni: Sylwia Tabaka i Paulina Brzozowska Uczestnicy: Emilia Hamerlik („Bokser”), Andrzej Gaździcki („Swobodne spadanie”), Dominika Kasprzycka-Gałczyńska („Mikrofon”), Mariusz Myrcha („Neutralne tango”), Adrianna Olędzka („Gips”), Aleksandra Borak („Ten, co wcześniej z tobą był”) Zwyciężczyni: Adrianna Olędzka Uczestnicy: Sylwia Zakrzewska („Ukryte”), Julia Jaszczyk („Sprzedawcy marzeń”), Krzysztof Bober („My”), Aleksandra Jach („Acidland”), Julia Piątek („Dla ciebie”), Monika Anna Batogowska („Art Brut”) Zwyciężczyni: Monika Anna Batogowska Uczestnicy: Emilia Bartosz („Krzyżówka dnia”), Błażej Donat („KO”), Hanna Gieda („Szysza”), Ramona Szychowiak-Brzoza („Granda”), Eliza Banasik („W pięciu smakach”), Michał Czarniecki („Bez tytułu”), Agata Szark („Sauté”) Zwyciężczyni: Agata Szark Uczestnicy: Katarzyna Kunicka („Na pół”), Przemysław Zajadlak („Cisza i ogień”), Paulina Czapla („Transfuzja”), Danuta Ambrożkiewicz („Daleka droga do domu”), Jagoda Wojciechowska („08 wojna”), Krzysztof Weroniecki („Ballada o próżności”), Natalia Nejman („100 tysięcy jednakowych miast”) Zwyciężczyni: Natalia Nejman; wyróżnieni: Przemysław Zajadlak i Jagoda Wojciechowska Uczestnicy: Agata Śliwińska („Niepewność”), Patryk Balukiewicz („Krowód”), Teresa Kramarska („Twoja postać”), Nikola Raczko („Wiosna – ach, to ty”), Grzegorz Kosior („Będziesz moją panią”), Magdalena Meisel („Dni, których nie znamy”), Wojciech Bałwako („Ocalić od zapomnienia”) Zwycięzca: Grzegorz Kosior; wyróżnione: Agata Śliwińska, Nikola Raczko Uczestnicy: Lena Czechowicz („Zostańmy sami”), Paweł Cichosz („Asfaltowe łąki”), Angelika Anozie („Póki na to czas”), Róża Frąckiewicz („Znów jesteś ze mną”), Jakub Zajączkowski („Może to o nas”), Pola Błasik („Wszystko jest na sprzedaż”), Paweł Ekiert („Życie to sen”) Zwycięzca: Jakub Zajączkowski Uczestnicy: Michał Kaczmarek („Siódmy rok”), Ada Kalska („Byłaś serca biciem”), Wojciech Pilwiński („Czarny Alibaba”), Wiktoria Węgrzyn („Bądź moim natchnieniem”), Michał Grobelny („C’est la vie – Paryż z pocztówki”Uczestnicy: Alicja Kuszowska („Oprócz błękitnego nieba”), Karolina Leszko („Raz dwa raz dwa”), Michał Szyc („W życiu trzeba zawsze wolnym być”), Magda Hanausek („Boskie Buenos”), Agata Wyszyńska („Krakowski spleen”), Kamila Stolarczyk („Szare miraże”), Karolina Jaskółka („Kocham cię, kochanie moje”) Zwyciężczyni: Agata Wyszyńska Uczestniczki: Beata Kawczyńska („La la laj”), Monika Siwiec („Cicho”), Ewa Słodownik („Ewakuacja”), Alicja Majsterek („Bez łez”), Martyna Sojka („W niespełnieniu”), Patrycja Garłowska („Ogień we mnie”), Anna Szatybełko („Uwierzyć”) Zwyciężczyni: Martyna Sojka ), Artur Gadowski („Biała flaga”), Anna Józefina Lubieniecka („Śmierć w bikini”), Maciej Silski („Tak, tak, to ja”), Krzysztof Zalewski („Nie pytaj mnie o Polskę”), Katarzyna Wilk („Mamona”), Maciej Tacher („Telefony”)Uczestnicy: Joanna Kulig („Gdy śliczna Panna”), Sambor Czarnota („Lulajże, Jezuniu”), Katarzyna Zielińska („Wśród nocnej ciszy”), Magdalena Kumorek („Mizerna cicha”), Anna Dymna („Jezus malusienki”), Ilona Ostrowska („Oj, maluśki, maluśki”), Piotr Polk („Cicha noc”)Uczestnicy: Natalia Juszczyk („Nie pukaj do moich drzwi”), Sabina Letner („Ja i ty”), Zbigniew Kastarynda („Opuszczony dom”), Kamila Dauksz („Za daleko mieszkasz, miły”), Urszula Szocik („Duży błąd”), Tobiasz Pietrzyk („Czekałam na ciebie tysiąc lat”), Marta Adamczak („Ślepa miłość”) Zwyciężczyni: Marta Adamczak; Wyróżnieni: Urszula Szocik, Tobiasz Pietrzyk Uczestnicy: Maja Wojtaszek („Nie biegnij tak”), Piotr Karzełek („Z wielkiej nieśmiałości mej”), Oliwia Skóra („Na pozór”), Karol Hadrych („Jej portret”), Kalina De Roover („W białej ciszy powiek”), Dariusz Wickowski („Przyjaciele po to są”), Monika Węgrzyn („Dzikości serca”) Zwycięzca: Dariusz Wickowski; Wyróżnieni: Kalina De Roover, Karol Hadrych Uczestnicy: Wioletta Marcinkiewicz („Love Shack”), Dominika Bobek („Acidofilia”), Maja Wysoczańska („Pizza Driver”), Olga Miernik („Et si tu n'existais pas”), Dawid Kaczówka („Hit the Road Jack”), Szymon Kostro („Blues Beatdown”), Maria Pabian („Hate Unlimited”) Zwyciężczyni: Maja Wysoczańska Uczestnicy: Jan Traczyk („Psalm kochania”), Małgorzata Janek („Strażnik raju”), Marcin Chudziński („Zdumienie”), Agata Wyszyńska („Psalm mojej nadziei”), Daria Zawiałow („A oni wierzyć w to nie chcieli”), Maja Gawłowska („Psalm Mojżeszowy”) Wyróżnienie: Małgorzata Janek Uczestnicy: Paulina Ostrowska („Kto?

6teen) – kanadyjski serial animowany dla nastolatków.

”), Małgorzata Pauka („To było tak”) Zwyciężczyni: Bożena Barchan; wyróżnieni: Łukasz Gocławski, Małgorzata Pauka Uczestnicy: Tomasz Balcewicz („Skubiduja”), Barbara Siuba („Moja autobiografia”), Adam i Piotr Wolscy („Ekstradycja”), Michał Skrzeszewski („Ciemna strona”), Paulina Łaba („Daleko zaszło”), Marek Witanowski („Impreza”) Zwyciężczyni: Paulina Łaba; wyróżniony: Marek Witanowski Uczestnicy: Sylwia Buchalska („Taka miłość w sam raz”), Michał Maciudziński („Co ma przeminąć to przeminie”), Artur Karpiński („Ogrzej mnie”), Janina Biała („Nie znajdą nas”), ks.

Robert Klemens („Chciałbym”), Małgorzata Żurańska („Nie chcę więcej”), Dawid Wojtkiewicz („Nasza niebezpieczna miłość”) Zwycięzca: Dawid Wojtkiewicz; wyróżnieni: Małgorzata Żurańska, ks.

brzydula odcinek 74 online dating-30brzydula odcinek 74 online dating-52brzydula odcinek 74 online dating-44

Ma słabość do krzykliwych bluzek z nadrukami, w stylu wczesnych lat 80 i niedopasowanych kamizelek.

One thought on “brzydula odcinek 74 online dating”

  1. When we come to do a Client Needs Analysis we will ask a lot of questions about your business and your competitors. When you do business with the Finger Lakes Radio Group, you can expect a professional, thoughtful approach to your marketing and business needs. We will do everything in our power to make sure you get the increase in business our Return On Investment analysis indicates is possible.